O firmie

     Witamy, na stronie Szkoły kierowców AUTO PASJA. Jak sama nazwa wskazuje praca z osobami, którzy podjeły decyzję aby zrobić prawo jazdy jest naszym celem i robimy to z przyjemnością. Każde kolejne spotkanie na zajęciach teoretycznych oraz praktycznych ma być lekcją na którą czekamy z niecierpliwością i ma nas przybliżać do uzyskania dokumentu. Doświadczenie w pracy z przyszłymi kierowcami, które zostało zdobyte w innych ośrodkach szkoleniowych pozwala na rzetelne przygotowanie przyszłego kierowcy. W naszej szkole nie czeka się na zajęcia, które będą budziły w nas stres i obawy przed każdym krokiem nie czekamy na znerwicowanego instruktora.

    Wykłady prowadzimy przy pomocy profesjonalnego i przygotowanego przez profesjonalistów programu SPS, który pozwala w szybki i rzetelny sposób na zdobycie wiedzy potrzebnej do zdania egzaminu i wykorzystania w samodzielnym poruszaniu się na drogach. Dostarczone materiały pozwalają na analizę i samodzielne  powtórzenie  przeprowadzonych zajęć. Nasi instruktorzy wytłumaczą wątpliwości związane z przerobionym materiałem.

    Ćwiczenia udzielania pierwszej pomocy prowadzi doświadczony ratownik, który dysponuje profesjonalnym fantomem. Każdy  kursant przy pomocy ratownika przeprowadzi  resuscytację krążeniowo-oddechową na fantomie.

    Dysponujemy pojazdem takim samym jak na egzaminach w WORD Opole oraz pełno wymiarowym placem do ćwiczeń jazdy po łuku. W Opolu poruszamy się po trasach, na których prowadzone są egzaminy.

    Zdobycie prawa jazdy powinno być połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Zależy nam by kurs prawa jazdy w naszej szkole był wspominany z uśmiechem na twarzy, a nie kojarzył się z drogą przez mękę.

   Aby zdobyć prawo jazdy w naszej szkole płatność można rozłożyc na raty w GET IN BANK z którym, współpracujemy i wszelkie formalności można załatwić za pośrednictwem naszej firmy.

ZAPRASZAMY!!!

  Oto nadszedł czas krótkiego podsumowania :) AUTO PASJA rozpoczęła szkolenie kursantów w marcu 2013r. i już możemy pochwalić się drobnym sukcesem. Otóż niedawno dostaliśmy "Ocenę wyników szkolenia i egzaminowania kierowców" z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego za okres od 01.07.1013r. do 31.12.2013r. i w rankingu szkół jazdy powiatu krapkowickiego AUTO PASJA zajmuje 1 miejsce zdanych egzaminów teoretycznych. Sukces ten został wspólnie wypracowany przez naszych kursantów jak i instruktorów. Dzięki za chęci do nauki :) Mamy ogromną nadzieję iż razem w tym roku osiągniemy jeszcze więcej!!!

zapisz si

© 2013 autopasja. wszelkie prawa zastrzeżone. projekt i wykonanie a.i.fia